XI edycja Powiatowego Konkursu Krajoznawczo-Turystycznego

Utworzono dnia 17.04.2024

15.04.2024 r. w schronisku PTSM w Dukli odbyła się XI edycja Powiatowego Konkursu Krajoznawczo-Turystycznego „POWIAT KROŚNIEŃSKI – MOJA MAŁA OJCZYZNA”. Konkurs składał się z 3 części – najpierw uczniowie rozwiązywali test złożony z 30 pytań, w drugiej części odpowiadali na stawiane im pytania, a w finale lokalizowali miejsca na mapie powiatu krośnieńskiego.

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Mikołaj Wojdyła, Oliwier Guzik, Jakub Balon, Kamila Dudzik, Weronika Brożyna i Julia Pietruś w klasyfikacji drużynowej wywalczyli II miejsce. Indywidualnie, Mikołaj Wojdyła wywalczył VI miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy i umiejętności n/t powiatu krośnieńskiego.
Dyplom  II miejsce w konkursie krajoznawczo- turystycznym.   Chłopiec z dyplomem w konkursie krajoznawczo- turystycznym.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.