Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łękach Dukielskich

2023/2024

Gminny Konkurs Sportowy "Baw się z nami"

25 kwietnia reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Gminnym Konkursie „Baw się z nami” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Równem. Sportowym rywalizacjom towarzyszyły duże emocje. Nasza drużyna w składzie: Amelia Dudzik, Kinga Głód, Rozalia Karaś, Nadia Krężałek, Szymon Karaś, Dawid Kurdyła, Alan Fara i Natan Fara zajęła IV miejsce. Wielkie brawa za postawę sportową!

4 dziewczynki i 4 chłopców wraz z wychowaczynią na tle gazetki


Gminny Przegląd Piosenki Znanej i Lubianej

19 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego w składzie: Amelia Lazarowicz, Emilia Świątek, Zofia Sypień, Barbara Zima, Michał Delimata, Jan Jagiełło, Fabian Jakubiak, Wiktor Kurdyła i Gabriel Krężałek, wzięły udział w Gminnym Przeglądzie Piosenki Znanej i Lubianej w Dukli. Przedszkolaki zaprezentowały piosenkę Maryli Rodowicz pt. "Głowisia" i tym samym zostali laureatami, zdobywając NAGRODĘ GŁÓWNĄ w swojej kategorii.

 


Zawody taneczne Insternational Play Dance Competition 2024-Oradea

Uczennica klasy VII Wiktoria Nawrocka uczestniczyła w zawodach tanecznych Insternational Play Dance Competition 2024-Oradea. Zawody w rumuńskim mieście Oradea  zgromadziły tancerki z Rumunii, Węgier i Słowacji oraz Polski. Wiktoria w kategorii modern&contemporary Julior 1 B zdobyła I miejsce! Gratulujemy!


Konkurs "Artystyczne rozmaitości"

16 kwietnia 2024 r. uczniowie naszej szkoły: Gabriel Pigulski i Krzysztof Błażejowski wzięli udział w II edycji konkursu "Artystyczne rozmaitości" zorganizowanym przez SOSW w Krośnie.
Obaj chłopcy zaprezentowali swoje talenty recytatorskie. Gabriel przestawił interpretację wiersza „ Wycieczka”, natomiast Krzysztof „Pchły szachrajki”. Obaj zajęli 1 miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dwóch uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunem

XI edycja Powiatowego Konkursu Krajoznawczo-Turystycznego

15.04.2024 r. w schronisku PTSM w Dukli odbyła się XI edycja Powiatowego Konkursu Krajoznawczo-Turystycznego „POWIAT KROŚNIEŃSKI – MOJA MAŁA OJCZYZNA”. Konkurs składał się z 3 części – najpierw uczniowie rozwiązywali test 30 pytań, w drugiej części odpowiadali na stawiane im pytania, a w finale lokalizowali miejsca na mapie powiatu krośnieńskiego.
Uczniowie naszej szkoły w składzie: Mikołaj Wojdyła, Oliwier Guzik, Jakub Balon, Kamila Dudzik, Weronika Brożyna i Julia Pietruś w klasyfikacji drużynowej wywalczyli II miejsce. Indywidualnie, Mikołaj Wojdyła wywalczył VI miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy i umiejętności n/t powiatu krośnieńskiego.
 
Laureaci konkursu z naszej szkoły wraz z organizatorami

Zawody w Bardejowie

W niedzielę 14 kwietnia zawodnicy naszej sekcji judo rywalizowali na Słowackich matach.
W zawodach, które trwały dwa dni wzięło udział ponad 800 zawodników z takich krajów jak Kosowo, Serbia, Czarnogóra, Albania, Rumunia.
Nasza zawodniczka Zuzia Głód zajęła w BARDEJOV JUDO OPEN 2024 3 miejsce!
Maja Kamińska i Paweł Ryczak niestety nie przebrnęli walk eliminacyjnych.
Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


Konkurs powiatowy o życiu i działalności I.Łukasiewicza 

Drużyna złożona z trójki uczniów klasy siódmej stworzyła reprezentację naszej szkoły w konkursie powiatowym o życiu i działalności Łukasiewicza.
Konkurs został zorganizowany 5 kwietnia w Zespole Szkół Naftowo - Gazowniczych (czyli tzw. Naftówce) w Krośnie. Uczniowie zajęli miejsce tuż za podium. Gratulujemy!

Trójka uczniów SP w Łękach Dukielskich z panią dyrektor i nauczycielką ZP Naftowo - Gazowniczych


I Gminny Konkurs Przyrodniczy "Ekoigrzyska dla zdrowia i środowiska"

26 marca reprezentacja klas 1-3 w składzie: Antosia Jagiełło, Zosia Zima i Szymek Karaś wzięła udział w Gminnym Konkursie Przyrodniczym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Równem. Drużyny sprawdzały swoją wiedzę przyrodniczą, umiejętności muzyczne, sportowe i kreatywność twórczą. Było wiele emocji i wrażeń.

TROJE UCZNIÓW PRZY LAPTOPIE WYKONUJE ZADANIA KONKURSOWE Troje dzieci segreguje śmieci w ramach konkursu. Uczniowie na sportowo segregują śmieci. Na zdjęciu 3 dzieci wraz z wychowawcą i organizatorami konkursu


Tradycje wielkanocne w klasach 1-3

Jak co roku wychowawczynie klas 1-3 zorganizowały dla swoich wychowanków konkurs plastyczny związany z tradycjami wielkanocnymi. Prace były ciekawe, pomysłowe, a technika ich wykonania różnorodna. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni. 

Prace wielkanocne klasy 3         Uczniowie klasy 3 z nagrodami wielkanocnymi.

Uczniowie klasy 2 z nagrodami konkursowymi.  Prace konkursowe - baranki wielkanocne.

Uczniowie klasy 1 z nagrodami w rękach.  Jajka wielkanocne - prace konkursowe.


Gminny Konkurs Wielkanocny

Organizowany corocznie konkurs ma na celu popularyzowanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych bogatych tradycji Wielkanocnych, pobudzanie kreatywności oraz rozwijanie zdolności plastycznych. W tegorocznej edycji konkursu do udziału zgłoszono 125 prac w 4 kategoriach. Tym bardziej cieszy ilość nagrodzonych prac naszych uczniów, oto wyniki:

PISANKA, KRASZANKA, MALOWANKA ZDOBIONA METODĄ TRADYCYJNĄ 

I miejsce - Kinga Pietruś – SP Łęki Dukielskie

PISANKA WSPÓŁCZESNA
I miejsce - Jakub Cypara – SP Łęki Dukielskie
II miejsce - Nikola Gac – SP Łęki Dukielski
Wyróżnienie - Wiktoria Zawada – SP Łęki Dukielskie

PALMA WIELKANOCNA DO 300 CM MAKSYMALNIE

I miejsce - Roksana Gac – SP Łęki Dukielskie
Wyróżnienie - Mikołaj Wojdyła – SP Łęki Dukielskie

STROIK WIELKANOCNY

II miejsce - Philip Szydło – SP Łęki Dukielskie
III miejsce - Karol Bryś – SP Łęki Dukielskie
III miejsce - Maciej Bargiel – SP Łęki Dukielskie
III miejsce - Wiktor Głód – SP Łeki Dukielskie

Gratulujemy!

Laureaci konkursu Wielkanocnego podczas rozdania nagród w Gminnym Ośrodku Kultury w Dukli

 


 "Kartka świąteczna z motywem witrażu"

W dniu 21 marca 2024 r. w siedzibie Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która wyłoniła laureatów w konkursie plastycznym "Kartka świąteczna z motywem witrażu - Święta Wielkanocne 2024”. Komisja, kierując się  przesłankami zawartymi w regulaminie wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach. Gratulacje dla Wiktora Głoda za otrzymanie I miejsca w swojej kategorii wiekowej!

 


Powiatowy Konkurs Plastycznym pt. „Dzień z życia ANIOŁA – bohaterska rodzina Ulmów”.

Uczeń naszej szkoły – Miłosz Zając zajął III miejsce w kategorii klas IV – VI w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „DZIEŃ Z ŻYCIA ANIOŁA – BOHATERSKA RODZINA ULMÓW”.
Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. ks. Stanisława Kołodzieja w Kobylanach. Przeznaczony był dla uczniów z klas IV - VIII  z powiatu krośnieńskiego i przeprowadzony w dwóch kategoriach. Prace plastyczne miały być interpretacją tematu konkursu oraz wybranych pojęć: rodziny, bohaterskiej postawy, odwagi, miłości, zaufania na podstawie życia rodziny Ulmów. Zgodnie z tematem, należało w pracy uwzględnic postać Anioła. Na konkurs wpłynęło 31 prac z okolicznych szkół, nie wszystkie jednak spełniły kryteria konkursowe.
Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 25 marca 2024r.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 


Zawody w mini piłce siatkowej

We środę 20 marca nasza reprezentacja wzięła udział w zawodach mini piłki siatkowej w Jasionce. Po wielu emocjonujących pojedynkach zajmujemy V miejsce.
Dziękujemy organizatorowi za wzorowe przeprowadzenie turniej oraz zawodniczkom i zawodnikom za walkę i zaangażowanie.

 


XIV  Konkurs Międzyszkolny "Bankomat"

22 marca troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w XIV Konkursie Matematycznym "BankoMat". Oprócz naszych uczniów pojawiły się reprezentacje jeszcze sześciu szkół z gminy: Równego, Dukli, Iwli, Głojsc, Tylawy i Jasionki. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu sprawdzającego ich wiadomości i umiejętności matematyczne oraz podstawowe zagadnienia związane z bankowością. I mimo, że naszym uczniom nie udało się tym razem stanąć na podium to wypadli bardzo dobrze, a poziom był bardzo wyrównany.

Gratulujemy zarówno im jak i zwycięzcom.


Konkurs "Bezpieczni w CYBERPRZESTRZENI"

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać jak istotne jest bezpieczne posługiwanie sie technologią z dostępem do sieci internet. Internet niesie z sobą mnóstwo korzyści, ale równocześnie wiele zagrożeń. Edukowanie, już najmłodszych, o niebezpieczeństwach, które możemy napotkać w sieci daje nadzieję, że dzieci będą bardziej uważne przy korzystaniu z komputerów, czy telefonów.
W ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu OSEhero, nauczyciele informatyki przeprowadzili konkurs skierowany do uczniów klas 4-7. Konkurs "Bezpieczni w CYBERPRZESTRZENI" wymagał od uczestników przygotowania plakatu w dowolnym programie graficznym lub edytorze tekstu. Plakat miał na celu nie tylko poszerzyć wiedzę uczestników o zasadach bezpieczeństwa w sieci, ale również doskonalić sprawne posługiwanie się narzędziami graficznymi lub wykorzystywanymi programami.
Prace wykonało 32 uczniów.
Zwycięzcy to:
I miejsce - Lena Gac, kl. 7
II miejsce - Jakub Bałon, kl. 7
III miejsce - Hubert Kolasa, kl. 5
Gratulujemy!

Wojewódzki Konkurs „Ignacy Łukasiewicz – polski Prometeusz”

13 marca 2024 roku trójka uczniów naszej szkoły wzięła udział w trzeciej edycji konkursu organizowanego, na szczeblu wojewódzkim, przez Zespół Szkół w Zręcinie.  Konkurs sprawdzał szczegółowo  wiedzę na temat życia, pracy i osiągnięć twórcy przemysłu naftowego. Wzięło w nim udział niemal 90 uczniów reprezentujących 34 szkoły z terenu województwa podkarpackiego.

Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 11 zadań zamkniętych i otwartych sprawdzających wiedzę na temat życia i działalności Ignacego Łukasiewicza. W oczekiwaniu na wyniki wszyscy uczniowie wraz z opiekunami  złożyli kwiaty na mogile Honoraty i Ignacego Łukasiewiczów na cmentarzu w Zręcinie. Zwiedzili Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce gdzie wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez pracowników Muzeum.

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny LEON

Na jesieni uczniowie z klas 1-4 wzięli udział w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z matematyki.  Konkurs był organizowany przez Centrum Rozwoju Edukacji. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 11 uczniów. Wyniki były zaskakujące. Wszyscy uczniowie zajęli miejsca w pierwszej 20-stce, z czego się bardzo cieszymy. Oto wyniki:

Alan Fara z  kl. 2 – I miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,   
Philip Szydło z  kl. 2 – II miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa, 
Zofia Zima z  kl. 2 – V miejsce, dyplom laureata,
Jakub Deryniowski z  kl. 1 – VII miejsce, dyplom laureata,
Tymon Kozłowski z kl.3 – IX miejsce, dyplom laureata,
Miłosz Delimata z kl.4 – XII miejsce, dyplom uznania,
Filip Samborowski z kl.3 – XIV miejsce, dyplom uznania,
Mateusz Dziedzic z kl.3 – XVI miejsce, dyplom uznania,
Julia Sypień z kl.4 – XVI miejsce, dyplom uznania,
Kinga Głód z kl.3 – XX miejsce, dyplom uznania,
Nikola Krężałek z kl.4 – XX miejsce, dyplom uznania.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Grupa uczniów z dyplomami w rękach.


Ogólnopolski konkurs Multitest z historii

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Multitest z historii.  Konkurs był organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej (CES). Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 10 uczniów. Wyniki konkursu ukazały się początkiem stycznia. Mimo trudności testu (do każdego z 26 pytań testu podane były cztery odpowiedzi, z których przynajmniej jedna, dwie, trzy lub nawet cztery mogły być prawidłowe a za zaznaczenie odpowiedzi  błędnej uczniowi odejmowano punkty) 4 uczniów  zdobyło tytuł laureata, a dwóch dyplomy wyróżnienia. Najlepsze wyniki osiągnęli uczniowie:

Franciszek G.     z  kl. V – 2 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,   
Miłosz D z klasy z kl. IV  -  3 miejsce,  dyplom laureata i nagroda książkowa
Paulina D. z klasy VI - 6 miejsce, dyplom laureata,
Mikołaj W. z klasy VII - 6 miejsce, dyplom laureata,
Oliwier  G.  z klasy VII - 12 miejsce, dyplom wyróżnienia
Hanna S. z klasy VI - 14 miejsce, dyplom wyróżnienia
Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uznania. Serdecznie gratulujemy sukcesów! 
Zdjęcia


XVI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

12 stycznia 2024 roku w Dukli odbył się XVI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Uczestniczyli w nim także uczniowie z naszej szkoły.
Sukcesem zakończyły się występy naszych 2 zespołów wokalnych.
I miejsce zajął zespół z oddziału „0” z piosenką „Podniebna rozmowa”.
Również I miejsce w swej kategorii zajął zespół składający się z uczennic z kl. VI-VII z pastorałką „Boży Skarb"
Gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów!
  

Tradycje bożonarodzeniowe w klasach 1-3

Jak co roku uczniowie klas 1-3 biorą udział w klasowych konkursach plastycznych zwiazanych ze Świętami Bożego Narodzenia. W tym roku klasa 1 wykonała bombki choinkowe, klasa 2 - stroiki, a klasa 3 zilustrowała temat "Moje Boże Narodzenie". Wszystkie prace były ciekawe i estetycznie wykonane. Każdy uczestnik konkursu został nagrodzony. GALERIA ZDJĘĆ


Wyniki XVII Gminnego Konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową oraz Stroik Świąteczny. 

Miejsca i wyróżnienia zostały ogłoszone 10 grudnia, podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, 10 grudnia w Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej. GRATULUJEMY  !!!!

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

KATEGORIA I (KL. I – III)

3 miejsce - Antoni Cześnik
KATEGORIA III (KL. VII – VIII)
3 miejsce - Wiktor Głód
wyróżnienie - Patryk Bojda

STROIK ŚWIĄTECZNY

KATEGORIA I (KL. I – III)

1 miejsce - Kinga Głód
3 miejsce - Tymon Kozłowski

KATEGORIA II (KL. IV – VI)
wyróżnienie - Kinga Pietruś
KATEGORIA III (KL. VII – VIII)
3 miejsce - Julia Pietruś

Zdjęcia 

 


Sukcesy uczniów w konkursie historycznym

20 listopada 2023r. dwóch uczniów klasy VII z naszej szkoły wzięło udział w etapie szkolnym kuratoryjnego konkursu z historii dla uczniów szkół podstawowych. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jeden z uczniów, Oliwier G. decyzją Wojewódzkiej Komisji Konkursowej zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu z historii dla uczniów szkół podstawowych. Drugiemu uczestnikowi etapu szkolnego, Mikołajowi W. zabrakło zaledwie 2 pkt do tego, aby zakwalifikować się do wyższego etapu. Gratulujemy uczniom wiedzy historycznej oraz życzymy Oliwierowi powodzenia w kolejnym etapie konkursu. 


Konkurs gminny „Myślę logicznie, działam praktycznie”

W piątek, 24 listopada, reprezentanci naszych uczniów (po 1 osobie z klas: IV, V i VI) wraz z opiekunką p. Małgorzatą Dziedzic uczestniczyli w gminnym konkursie matematycznym „Myślę logicznie, działam praktycznie”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Równem pod patronatem mBanku. Uczniowie rywalizowali z rówieśnikami z terenu gminy w poszczególnych kategoriach wiekowych, zbierali również punkty na konto szkoły. W konkursie wzięło udział 9 drużyn, zawodnicy mierzyli się z łamigłówkami matematycznymi, kodowaniem, zadaniami wymagającymi działań praktycznych (jak przeliczanie pieniędzy czy ważenie różnych obiektów), zadaniami dotyczącymi sportu i zdrowia oraz układanką związaną z kalendarzem i zegarem. W kategorii klas VI-tych Paulina Długosz zajęła VI miejsce, w kategorii klas IV-tych Martyna Bury uzyskała miejsce IV, a w kategorii klas V-tych Hubert Kolasa zajął miejsce I. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


XIX Konkurs Małych Form Teatralnych 2023

24 listopada uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w XIX Konkursie Małych Form Teatralnych. Prezentowali zarówno indywidualnie jak i w zespołach, przedstawiając inscenizację wiersza oraz prozy. Konkurencja była bardzo duża, przede wszystkim w kategorii I - klas "0 - III". Nasi uczniowie z oddziału przedszkolnego, jak również z klas młodszych, osiągnęli bardzo dobre wyniki. W kategorii II konkurencja była już mniejsza, ale uczniowie klas V i VI wypadli znakomicie.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Więcej szczegółów na stronie Ośrodka Kultury w Dukli:  http://www.ok.dukla.pl/male_formy_teatralne_2

XXIV Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach

15 listopada 2023 roku piętnastu uczniów z klasy siódmej  przygotowanych przez panią katechetkę  Beatę Kasprzyk - Homlak wzięło udział w XXIV Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy o Wielkich Polakach organizowanej z racji szerzenia znajomości heroicznego zachowania Czcigodnych Sług Bożych Rodziny Ulmów I ich beatyfikacji, która odbyła się 10 września 2023r. w Markowej.
Olimpiada jest organizowana dla młodzieży klas siódmych i ósmych szkół podstawowych Archidiecezji Przemyskiej. Organizatorzy XXIV Regionalnej Olimpiady wiedzy  o błogosławionej Rodzinie Ulmów to: Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu, Michalicki Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym  i Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, Oddziały w Przemyślu i Krośnie.
Uczniowie podczas Olimpiady musieli wykazać się znajomościa życia Sług Bożych Rodziny Ulmów. Rozwiązywali test zarówno z pytań zamkniętych jak I otwartych. Uczniowie biorący udział w Olimpiadzie to: Kamila Dudzik, Julia Pietruś, Mikołaj Wojdyła, Weronika Brożyna, Oliwier Guzik, Patryk Bojda, Jakub Bałon, Lena Gac, Wiktoria Karaś, Wiktor Głód, Maryla Fornal, Emilia Rogowska, Alicja Molek, Erika Marchetti, Wiktoria Nawrocka.

Najlepsze wyniki osiągneli: Kamila Dudzik, Julia Pietruś, Mikołaj Wojdyła, Weronika Brożyna, Oliwier Guzik, Patryk Bojda, Jakub Bałon, Lena Gac, Wiktoria Karaś, Maryla Fornal, Wiktoria Nawrocka.
Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki przeszli do etapu drugiego archiprezbiterialnego, który odbędzie się 10 lutego 2024 r. w Miejscu Piastowym.

Gratulujemy!

Uczniowie klasy7 z dyplomami za udział w konkursie o rodzinie Ulmów.


Konkurs Plastyczny „ILUSTRACJA Z ŻYCIA RODZINY ULMÓW"

Organizatorem konkursu była pani katechetka Beata Kasprzyk – Homlak. Zadaniem uczestników było wykonanie ILUSTRACJI Z ŻYCIA RODZINY ULMÓW dowolną techniką plastyczną. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkie prace były bardzo piękne, starannie wykonane. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością. Na konkurs wpłynęło 20 prac z klas: 0, I, IV, VI ,VII.

Wyróżnienie otrzymali: Julia Pietruś, Kinga Pietruś, Miłosz Zając, Jagoda Jurasz, Nikodem Gromek, Julia Doniek, Kamila Dudzik, Mikołaj Wojdyła, Wiktoria Karaś, Miłosz Delimata, Antoni Kandefer, Antonina Konieczko, Paulina Długosz, Maciej Bargiel, Michał Delimata, Nikola Deryniowska, Nikoletta Jeż, Emilia Raczkowska, Maja Karaś, Lena Madej. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i  drobne upominki. Wszystkim uczestnikom konkursu GRATULUJEMY!


Powiatowy konkurs plastyczny: „Wszechświat z bliska”

7. listopada w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie, odbyła się konferencja naukowo- metodyczna pod tytułem „Nic piękniejszego niż niebo…2023 rokiem Mikołaja Kopernika”. Patronat honorowy nad konferencją objął Podkarpacki Kurator Oświaty, Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego oraz Wójt Gminy Miejsce Piastowe. W czasie konferencji odbyły się ciekawe prelekcje związane z Mikołajem Kopernikiem oraz pokaz: „Lekcja z cyklu o Koperniku” w wykonaniu uczniów, laureatów Naukowej Szkoły Ignacego ze Szkoły im. S. Grelli we Wrocance. Podsumowany został również powiatowy konkurs plastyczny: „Wszechświat z bliska”.  Bardzo cieszymy się, że spośród ponad 200 prac wyróżniono pracę Miłosza Delimaty.
Serdecznie Gratulujemy!!!

 

Nasza placówka

Główne wejście do SP w Łękach Dukielskich

Nasza Szkoła na Facebooku

WSPÓŁPRACUJEMY:

Logo Liceum Ogólnokształcącego w Dukli

Poprzednia strona szkoły:

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.